Hala hesabınız yok mu? Hesap açmak için tıklayın.
               
Ana Sayfa   Kentte Yaşam   Kültür Sanat   Yeme İçme   Oyunlar   Konuk Defteri  

Ağ Bursa Sinema

18 - 24 Nisan 2014

Uyumsuz

Uzak bir gelecekte geçen distopik hikayede insanlık, her biri farklı bir erdemi temsil eden beş farklı parçaya bölünmüş bir düzende yaşamaktadır. Dürüstlük, Fedakarlık, Cesurluk, Dostluk ve Bilgelik.

 
Zor Biraderler

Hızlı konuşan bir adam, kız arkadaşının çabuk sinirlenen polis ağabeyiyle birlikte Atlanta yollarında devriyeye çıktığında akıl almaz olaylarla karşılaşır. Artık gelecekteki karısını hak ettiğini kız arkadaşının ağabeyine kanıtlaması için hayatının en çılgın 24 saatinden sağ salim çıkması gerekmektedir.

 
Gülcemal

Gülcemal, ormandaki derme çatma kulübesinde tek başına yaşayan, zorunlu olmadıkça insanlardan uzak duran tam bir doğa adamıdır. Gülcemal´in en büyük eğlencesi çocukluk aşkı Gülnaz’la kaçamakları ve kavgalarıdır.

 
Sevimli Hayalet

Eulenstein Kalesi'nde yaşayan küçük gece hayaletinin en büyük dileği gün ışığında dünyayı görebilmektir. Çünkü gündüzleri tavan arasında sandığında uyur ve geceleri kalede dolaşır. Bunu gerçekleştirmek için tek arkadaşı baykuştan yardım ister ancak nasıl yapılacağını bulamazlar.

 

 
Kiralık Aşık

Arkadaşı Murry'e yardım etmek için profesyonel jigalo olmaya karar veren Fioravante, Murray'nin onun menajerliğini yapmaya başlamasıyla birlikte başlarından komik olaylar geçmeye başlar. 

 
İtirazım Var

Eski bir boksör olan Selman Bulut, artık imamlık yapmaktadır. Günün birinde, çalıştığı camide bir cinayet gerçekleşir. Polisin olayın üzerinde hiç durmaması üzerine Selman, cinayeti çözmek için tek başına çaba göstermeye başlar.

 


Film Seansları

Gülcemal (1. hafta)     Yönetmen: Özgür Selvi
Oyuncular: Peker Açıkalan, Merve Sevi, Levent Tülek, Cem Kılıç, Haldun Boysan, Mehtap Bayrı, Hüseyin Elmalıpınar, Emre Melemez , Yılmaz Gruda

As Merkez Avşar Salon 1
11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30

İtirazım Var (1. hafta)     Yönetmen: Onur Ünlü
Oyuncular: Hazal Kaya , Büşra Pekin , Öner Erkan , Serkan Keskin , Özgür Çevik

Cinetech Zafer Plaza Salon 2
11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

Kiralık Aşık (1. hafta)     Fading Gigolo
Yönetmen: John Turturro
Oyuncular: John Turturro, Woody Allen, Sofia Vergara, Sharon Stone, Vanessa Paradis, Liev Schreiber, Bob Balaban, David Margulies

CineTech Korupark Salon 7
11:20 - 13:30 - 15:40 - 17:50 - 20:00 - 22:10

Sevimli Hayalet (1. hafta)     The Little Ghost
Yönetmen: Alain Gsponer
Oyuncular: Anna Thalbach, Wolfgang Hess, Jonas Holdenrieder, Emily Kusche, Nico Hartung

CineTech Korupark Salon 2
11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00

Uyumsuz (1. hafta)     Divergent
Yönetmen: Neil Burger
Oyuncular: Shailene Woodley, Theo James, Kate Winslet, Zoë Kravitz, Ansel Elgort, Miles Teller, Jai Courtney, Maggie Q

Cinemaximum Carrefour Salon 5
12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15

CineTech Korupark Salon 3
12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

Kent Meydanı - Avşar Salon 2
11:15 - 14:15 - 17:15 - 20:15

Zor Biraderler (1. hafta)     Ride Along
Yönetmen: Tim Story
Oyuncular: Ice Cube, Kevin Hart, John Leguizamo, Bruce McGill, Tika Sumpter, Bryan Callen, Laurence Fishburne, Dragos Bucur

CineTech Korupark Salon 5
11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 20:15 - 22:30

Kent Meydanı - Avşar Salon 9
11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

Eyyvah Eyvah 3 (12. Hafta)     Yönetmen: Hakan Algül
Oyuncular: Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak, Salih Kalyon, Tarık Ünlüoğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Serra Yılmaz, Meray Ülgen

Altıparmak Burç Salon 2
11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:30 - 20:45

Düğün Dernek + 30 dk. (18. Hafta)     Yönetmen: Selçuk Aydemir
Oyuncular: Murat Cemşir, Ahmet Kural, Binnur Kaya, Rasim Öztekin, Barış Yıldız, Devrim Yakut, Şinasi Yurtsever

As Merkez Avşar Salon 6
11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

BKM - CineModa - Salon 1
11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30

Kent Meydanı - Avşar Salon 8
11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

Hayaletli Ev (2. Hafta)     Haunter
Yönetmen: Vincenzo Natali
Oyuncular: Abigail Breslin, Samantha Weinstein, Stephen McHattie, Sarah Manninen, David Hewlett, Peter Outerbridge

CineTech Korupark Salon 9
17:15 - 19:25 - 21:35

Hayat Sana Güzel (2. Hafta)     Yönetmen: Murat Şeker
Oyuncular: Şevket Çoruh, Hande Katipoğlu, Tuba Ünsal , Timur Acar, Hakan Bilgin, Dilberay, Burak Sağyaşar

Cinemaximum Carrefour Salon 6
17:15 - 19:45 - 22:00

CineTech Korupark Salon 9
11:15 - 13:15 - 15:15

Kent Meydanı - Avşar Salon 7
11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15

Hızlı ve Korkusuz (2. Hafta)     Vehicle 19
Yönetmen: Mukunda Michael Dewil
Oyuncular: Paul Walker, Katelynn Tilley, Naima McLean, Gys De Villiers, Leyla Haidarian, Tshepo Maseko, Andrian Mazive

As Merkez Avşar Salon 8
11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15

Kaptan Amerika: Kış Askeri (2. Hafta)     Captain America: The Winter Soldier (3D)
Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo
Oyuncular: Chris Evans, Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders, Frank Grillo, Emily VanCamp, Hayley Atwell

As Merkez Avşar Salon 3
11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30

As Merkez Avşar Salon 9
21:45

Cinemaximum Carrefour Salon 1
12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30

CineTech Korupark Salon 1
11:00 - 13:50 - 16:40 - 19:30 - 22:15

Cinetech Zafer Plaza Salon 3
11:00 - 13:50 - 16:40 - 19:30 - 22:15

Kent Meydanı - Avşar Salon 6
11:45 - 14:45 - 17:45 - 20:45

Rio 2 (2. Hafta)     Yönetmen: Carlos Saldanha
Oyuncular: Seslendirenler: Anne Hathaway , Andy Garcia , Jamie Foxx , Jesse Eisenberg , Kristin Chenoweth

As Merkez Avşar Salon 9
11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:15 - 19:30

Cinemaximum Carrefour Salon 2
11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

CineTech Korupark Salon 6
11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:30

Cinetech Zafer Plaza Salon 4
11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:30

Kent Meydanı - Avşar Salon 1
11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:15 - 19:30

Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi (3. Hafta)     The House of Magic
Yönetmen: Ben Stassen, Jérémie Degruson
Oyuncular: Seslendirme: Tolga Çevik, Altan Erkekli, Volkan Severcan, Berna Diribaş, Ender Yiğit, İsmail Yildiz, Dilşad Çelebi, Ali Ekber Diribaş, Melissa Melis Toklu

Cinemaximum Carrefour Salon 6
11:00 - 15:15

Nuh: Büyük Tufan (3. Hafta)     Noah
Yönetmen: Darren Aronofsky
Oyuncular: Russell Crowe, Jennifer Connelly, Ray Winstone, Emma Watson, Anthony Hopkins, Logan Lerman

As Merkez Avşar Salon 10
11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

Cinemaximum Carrefour Salon 3
12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

CineTech Korupark Salon 8
11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:10 - 22:00

Cinetech Zafer Plaza Salon 1
11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:10 - 22:00

Kent Meydanı - Avşar Salon 3
11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

Mandıra Filozofu (4. Hafta)     Yönetmen: Müfit Can Saçıntı
Oyuncular: Müfit Can Saçıntı, Rasim Öztekin, Ayda Aksel, Eser Eyüboğlu, Begüm Öner, Ahu Sungur, Hakan Bulut, Kemal Kuruçay, Gülnihal Demir, İlyas İlbey

As Merkez Avşar Salon 5
11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

As Merkez Avşar Salon 7
12:45 - 15:15 - 17:45 - 20:15

CineTech Korupark Salon 4
11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

Cinetech Zafer Plaza Salon 5
11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

Kent Meydanı - Avşar Salon 4
11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

Sadece Sen (4. Hafta)     Yönetmen: Hakan Yonat
Oyuncular: Belçim Bilgin, İbrahim Çelikkol, Kerem Can, Necmi Yapıcı, Cezmi Baskın, Erol Demiröz

As Merkez Avşar Salon 2
12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:15

Kent Meydanı - Avşar Salon 1
21:45

Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk (6. Hafta)     Mr. Peabody & Sherman
Yönetmen: Rob Minkoff
Oyuncular:

Akpınar Kültür Merkezi Salon 2
11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00

Sürgün İnek (6. Hafta)     Yönetmen: Ayhan Özen
Oyuncular: Hasan Kaçan, Şebnem Sönmez, Fırat Tanış, Cezmi Baskın, Vildan Atasever, Tolga Güleç, Necip Memili, Burak Satıbol

BKM - CineModa - Salon 2
11:15 - 14:00

Recep İvedik 4 (9. Hafta)     Yönetmen: Togan Gökbakar
Oyuncular: Şahan Gökbakar, İrfan Kangı, Barış Gül, Cem Korkmaz

Akpınar Kültür Merkezi Salon 1
13:00 - 15:15

Akpınar Kültür Merkezi Salon 2
19:00 - 21:30

Altıparmak Burç Salon 3
12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15

As Merkez Avşar Salon 4
11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

BKM - CineModa - Salon 2
16:30 - 18:45 - 21:00

Cinemaximum Carrefour Salon 4
13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00

Cinetech Zafer Plaza Salon 4
21:30

Görükle MB Sinemaları Salon 1
14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

Kent Meydanı - Avşar Salon 5
11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45


* Sinemaya gitmeden önce telefon ile film seanslarını teyit etmenizi öneririz.

Haftanın Filmleri

Gelecek Program

Sinema Arşivi


Sinemalar

Akpınar Kültür Merkezi
Tel: (+90 224) 243 73 43

Altıparmak Burç Sineması
Tel: (+90 224) 221 23 50
Altıparmak Caddesi, Bursa.

As Merkez Avşar Sineması
Tel: (+90 224) 261 57 67
Yalova Yolu, 10.km, Bursa.

BKM - CineModa
Tel: (+90 224) 366 08 36

Cinemaximum Carrefour Sineması
Tel: (+90 224) 452 83 00
İzmir Yolu Cad. Odunluk Mahallesi No:55 Nilüfer

Cinetech Korupark Sineması
Tel: (+90 224) 242 93 83
Mudanya Yolu 9. km, Bursa

Cinetech Zafer Plaza Sineması
Tel: (+90 224) 225 48 88
Faks: (+90 224) 225 24 22
Cemal Nadir Cad. No:181 16020 Bursa

Görükle Mavi Balon
Tel: (+90 224) 2210008
Faks: (+90 224) 2210008
Tophane Mah. Kale Sk. No:5 Osmangazi / Bursa

Kent Meydanı - Avşar Sineması
Tel: (+90 224) 255 30 84
Faks: (+90 224) 255 30 86

Filmler posta kutunuzda

Kültür ve sanat haberlerini almak için e-bültenimize kaydolun.

E-posta
Yalnızca gerçek insanlar!
Ziyaretçilerimiz
Şu an bağlı olan kullanıcılar:
11 konuk ve 0 kayıtlı kullanıcı çevrimiçi.

Şu anda sitemizde konuksunuz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.